Gå till innehåll

Styrelse-2020


Helene Calner

Ordförande
helene.calner@hgffrolunda.se


 


Stefan Lagholm
Sekreterare & Ekonomi ansvarig
stefan.lagholm@hgffrolunda.se



Awas Daleni
Expeditions & Medlems Ansvarig
awas.daleni@hgffrolunda.se



Daniel Carlenfors
Bostadspolitisk ansvarig & Proj. Tynnered
daniel.carlenfors@hgffrolunda.se



Olof Pettersson
Samråds ansvarig & Proj. Tynnered
olof.pettersson@hgffrolunda.se



Alexandra  Popok
Administrations &utbildnings ansvarig
alexandra.popok@hgffrolunda.se



Jennifer Yee
Sekreterare & Ekonomi ansvarig
jennifer.yee@hgffrolunda.se



Kaisa Tarkki
Utbildning/konferens & Remiss ansvarig
kaisa.tarkki@hgffrolunda.se



Christian Larsson
Bostadspolitisk & Remiss ansvarig
christian.larsson@hgffrolunda.se



Danne Pedersen
IT ansvarig
danne.pedersen@hgffrolunda.se



Elisabeth Welle
Expeditions & Utbildning/konferens ansvarig
elisabeth.welle@hgffrolunda.se



Pär Johansson
Media/Grafisk ansvarig
par.johansson@hgffrolunda.se



Linda Kreuzinger
Bostadspolitisk ansvarig
linda.kreuzinger@hgffrolunda.se