Gå till innehåll

Styrelse-2021


Helene Calner

Ordförande
helene.calner@hgffrolunda.se


 


Stefan Lagholm
Sekreterare & Ekonomi ansvarig
stefan.lagholm@hgffrolunda.se



Alexandra  Popok
Administration- & utbildningsansvarig
alexandra.popok@hgffrolunda.se



Danne Pedersen
IT ansvarig- Media / grafisk ansvarig
danne.pedersen@hgffrolunda.se



Richard Lundberg
Expeditionsansvarig
richard.lundberg@hgffrolunda.se



Ronny Björk
LH-Ansvarig - Expeditionsansvarig
ronny.bjork@hgffrolunda.se


Kaisa Tarkki
LH-Ansvarig/ Ansvarig förhandlingsdelegationerna
kaisa.tarkki@hgffrolunda.se



Christian Larsson
Bostadspolitisk & Remiss ansvarig- Media/grafisk ansvarig
christian.larsson@hgffrolunda.se



Elisabeth Welle
Expeditions ansvarig
elisabeth.welle@hgffrolunda.se



Ali Karimi
Ansvarig förhandlingsdelegationerna
ali.karimi@hgffrolunda.se